Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Gwałty cywilizowane i bydlęce

Wiceminister Patryk Jaki ponownie pokazał PiS-owską filozofię widzenia sprawiedliwości. Nazwał gwałcicieli Polki we włoskim Rimini bydlakami, zasługującymi na tortury. Ja także uważam ich za bydlaków, ale nie jestem ministrem i pod tym względem mi wolno więcej. Polskich gwałcicieli, którzy ostatnio nie tylko gwałcili, ale także mordowali, bydlakami Jaki nie nazwał. Takich bydlaków gwałcących kobiety w Polsce jest ponad 1200 co roku. Nie ma statystyk jakie nacje gwałcą chętniej, a jakie mniej. Tych naszych gwałcicieli Jaki bydlakami nie nazywa, choć nie różnią się oni od tych bydlaków z Rimini. Władza obecna chwali się, że nasz kraj to dzisiaj kraina spokojna i cywilizowana. No najwyżej jakiś ciapaty czy lewak dostanie po gębie, ale rzeczniczka Mazurek rozumie naszych narodowców. Im, za rządów PiS, wolno więcej. Nie wiem co powie gdy narodowiec zgwałci lewaczkę czy lewaka. Czy zrozumie jego czyn lub nazwie go bydlakiem.
Niestety wiceminister Jaki milczy na temat Polaka - kierowcy z Anglii, który upił się i zasnął za kierownicą na autostradzie. W wyniku czego poniosło śmierć 8 osób i kilka zostało rannych. Według mnie był to terrorystyczny atak w wydaniu Polaka - kierowcy. Żaden brytyjski minister nie nazwał zabójcy 8 osób bydlakiem, a stosując filozofię Jakiego, miałby do tego pełne prawo. Tym razem poprawność polityczna zgniłej Europy Jakiemu odpowiada, bo milczy i nie wysyła tam prokuratorów, by pomogli wyspiarzom w śledztwie.
Tak to właśnie manipuluje się świadomością Polaków. Jak my robimy źle, to jest to mniejsze zło, jak inni, to jest to większe zło i dlatego trzeba o nim mówić więcej. Nasze, polskie zło jest mniej złe, zło obcych jest bardziej złe. Jeden gwałt Araba na Polce wart jest tyle co tyle co 5 gwałtów Polaków zakończonych mordem na gwałconej. Wiceminister Jaki wie co robi i wie, że takie różnicowanie takich samych zbrodni podoba się wielu rodakom. Czują się tym samym dowartościowani, mieszkają w cywilizowanej Polsce i gwałcą kobiety i dzieci w sposób cywilizowany, a nie tak, jak ci bydlacy z Rimini. Tak by z zachowania Jakiego wyglądałaby gradacja gwałtów i innych przestępstw – wiceministra sprawiedliwości dodam na zakończenie.
Czesław Cyrul

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem